twitter

Twitter в Україні

Цікавинки із твітера та про твітер

Twitterfeed: найактуальніше з твого блогу у твітері

Twitter давно перетворився з простого засобу спілкування на розвинену соціальну мережу. Кожен знаходить в ньому щось своє: цікавих людей, оперативні повідомлення. Іноді виникає потреба регулярно надсилати до твітера анонси своїх матеріалів. Хтось скаже - навіщо, адже є RSS. Але RSS не має соціальної основи. А твітер - це не тільки рядки новин на моніторі, а ще й спільнота цікавих людей, що висловлюють свої думки. Тож ця можливість не буде зайвою. Далі...

П’ятниця, 6 березня 2009 р.
Категорія: У лабораторії

Підписатись на коментарі по RSS

Як знайти цікавих для фоловінгу людей

У цьому дописі я б хотів поговорити про те, як знайти цікавих людей для слідкування в твітері. Отож передумовою для цього нам стануть кілька речей:

 1. Мати коло власних інтересів.
 2. Бажати розширювати це коло інтересів.
 3. Базове розуміння англійської.
Ну тепер перейдемо власне до самих способів розширення:
 1. Першим і мабуть найелементарнішим є пошук. Варто сказати, що це й же пошук забезпечує хороший скрипт для Greasemonkey. Також слід завважити, що ви можете проводити пошук по #хеш-теґам. Не так давно в твітері був проведений флеш моб, тому ввівши запит „Я українець“, „Я українка“ чи „Ми українці“. Таким чином ви можете знайти чимало співвітчизників, адже радною мовою послуговуватися найприємніше ;).Далі...

  П’ятниця, 6 березня 2009 р.
  Категорія: У лабораторії

  Підписатись на коментарі по RSS

Twirrr: зроби свій Твітер кращим.

Існує багато альтернативних клієнтів для твітера, але сьогодні я хочу розповісти про те, як покращити твітер оригінальний. Робити ми це будемо за допомогою скрипта для Greasemonkey. А тепер саме по суті.

Twirrr - російська розробка, що дозволяє внести оригінальні поліпшення у діяльність твітера. За його допомогою можна значно полегшити собі його користування.

Можливості twirrr:

 1.  Пошук у твітах.                                                                                                                  Далі...

Середа, 4 березня 2009 р.
Категорія: У лабораторії

Підписатись на коментарі по RSS

Твітер - перспективи для розвитку

Всім відомо, що зараз Твітер почав розвиватися неймовірно бурхливими темпами. Передвиборча компанія Обами, пік активності інших політичних сил, популяризацію сервісу іншими користувачами неминуче призвели до надзвичайно швидкого зростання кількості користувачів. Найбільш приємним є те, що кількість українських користувачів також зростає в геометричній прогресії. Таким чином постає цілком закономірне питання: „Куди буде рехатися твітер з всією цією масою користувачів?“.

Відповідей на це запитання є декілька: Далі...

Середа, 4 березня 2009 р.
Категорія: У лабораторії

Підписатись на коментарі по RSS

Як долучитись до твітера? | Покрокова інструкція

В більшості своїй ця стаття орієнтована на новачків, котрі тільки-но вирішили створити власний аккаунт. Оскільки сам сервіс послуговується англійською, то тут викладена детальна покрокова інструкція реєстрації на твітері (з ілюстраціями). Для гуру дана стаття буде корисною тим, що на неї можна дати лінк, щоб не морочити собі голови й пояснювати іншим ;).
Отож для того щоб почати, вам необхідно мати такі речі:

 • Підключення до інтернету (це основне).
 • Браузер.
 • Діючий e-mail.
 • Бажання зареєструватись.
Якщо все вищеперелічене є в наявності, то вперед до справи:Далі...

Вівторок, 3 березня 2009 р.
Категорія: Новини

Підписатись на коментарі по RSS

twitter - що, кому і навіщо?

Ця стаття призначеня в першу чергу для тих, хто потрапив на цей сайт з пошукових систем та інших джерел і в кого постало запитання: «А що це таке? Навіщо? І кому воно потрібно?». Ну і десь тишком-нишком повинна нагадати „зубрам“ те, як вони потрапили й влилися до цієї сфери.

Що таке твітер? Твітер - це сервіс мікроблогінгу, своєрідна суміш блогу, месенджера і смс. Проте, за таким сухим визначенням ховається набагато більше. Це можливість комунікації на новому рівні. Інтренет технології прогресують, і з появою Web 2.0 з’являються численні сервіси для зодоволення найрізноманітніших потреб. Але Твітер - це не просто ще один сервіс. Це просто Twitter.Далі...

Четвер, 19 лютого 2009 р.
Категорія: Новини

Підписатись на коментарі по RSS
Array