twitter

Twitter в Україні

Цікавинки із твітера та про твітер

Інфографіка твітер 2010

Вівторок, 20 липня 2010 р.
Категорія: Загальне

Підписатись на коментарі по RSS

Twitter Extender - корисний додаток для Хрому

Якщо ви любити читати та писати в твітер з веб інтерфейсу, та вашим бравзером є Google Chrome чи овпенсорсний Chromium, тоді вам знадобиться такий корисний додаток як Twitter Extender. Встановивши його ви отримаєте додаткові кнопки-функції у веб інтерфейсі твітера.

Зокрема:

  • будуть підсвічені реплаї;
  • можливість відповісти всім особам згаданим в твіті;
  • використання старих ретвітів RT @...;
  • зразу ж відправити користувачу приватне повідомлення;
  • автоматичне скорочення довгих посилань
  • кнопка для показу твіта для якого написаний реплай
  • можлвість змінити направлення написанся твіту (більш актуально для мов в яких порядок написання слів з права на ліво)

Вівторок, 15 червня 2010 р.
Категорія: У лабораторії

Підписатись на коментарі по RSS

Geosheep - геолокаційна вівця для збереження ваших подорожей

Овечка спостерігає за твітами, і шукає спеціально написані твіти заради того, щоб ви могли в будь-який момент передивитися де і коли ви були, скільки кілометрів проїхали і яке місто ви відвідуєте частіше за все. А також нарешті дізналися, хто більш за усіх мандрує.

 
На головній сторінці сервісу geosheep.co.ua відображаются останні твіти з місцями, карта з відмітками, Топ-10 мандрівників за кілометрами та подорожами.

Міста на сервісі посортовані по алфавіту. Для кожного міста можна переглянути карта з відмітками, останні твіти з місцями, користувачів, які побували в цьому місті, а також графік з подорожами по місяцях.

Кожен, хто хоч раз скористався сервісом має свою персональну сторінку подорожей. Далі...

Неділя, 13 червня 2010 р.

Підписатись на коментарі по RSS

5 помилок, котрі ви досі робите в твітері

Збірка з 5 найбільш типових та набридливих помилок твітер користувачів:

1. Використання сервісів для автоматичного відправлення повідомлень, коли хтось вас фоловить

Якщо людина, котра захотіла вас читати за пару секунд, після того як вас зафоловила отримує приватне повідомлення з посиланням на ваш блог, сайт тощо, першою реакцією, може бути, що це спам та й зразу ж вас розфоловити.

2. Автофоловінг

А потім ви дивуєтесь, чому вас бомбардують спамом в директи, і підхоплюєте всяку заразу при першій можливості. Знайдіть хвилинку і подивіться на того хто вас зафоловив, чи буде вам цікаво читати цей твітер перед тим як натиснути кнопку "follow"

3. Ви фоловите тисячі людей

Це є абсолютно непотрібним. Слідкуйте за потрібними людьми, котрих вам буде цікаво читати і ви будете отримувати всю необхідну вам інформацію. Не перевантажуйте себе неконтрольованою, та й не завжди потрібною інформацією. Якщо ви не отримуєте цікавої вам інформації від тих кого зараз читаєте, відфоловіть їх.

4. Ви ретвітите самого себе

Це ознака погано тону, котра не принесе вам ніякої користі, будь-ласка перестаньте.

5. Ви реагуєте на будь-що

Класно, що ви ділитися своїми знаннями, проте перш ніж відреагувати на чиюсь думку, дати відповідь на запитання переконайтеся що ви дійсно знаєте про що йдеться і розбираєтесь в питанні

Якщо ви не згідні з якимось з пунктів чи маєте свої пропозиції щодо типових помилок в твітері, просимо залишати їх в коментарях

Статтю перекладено та адаптовано з http://twittercism.com/five-mistakes/

Вівторок, 25 травня 2010 р.
Категорія: Новини

Підписатись на коментарі по RSS

#twitterday - міжнародний день твітера

Всі ми любимо користуватися твітером, обмінюватися думками, отримувати корисну інформацію, знаходити друзів та спілкуватися з ними. Так для популяризації твітера, як нового інструмента спілкування в Україні і не тільки фани організовують різноманітні твітер вечірки, твітер зустрічі та й інші флешмоби.

Ми так як твітерфани вирішили започаткувати святкувати міжнародний день твітера (твітер тут по аналогії з блогером, а не назва сервісу). Таким днем визначили 20 травня - 140 день в році (стільки, скільки символів в одному твіті). Для святкування дня твітера створили простенький сайт http://twitterday.org/ua/ де коротко описано що це за такий день і звідки зразу можна затвітити, що ви будете робити цього дня.

Проте щоб відсвяткувати це свято не обов'язково заходити на сайт, чи твітити з тегом

#twitterday, можна просто попробувати розвіртуалізуватися з твіплами зі свого міста, району, поговорити вживу, випити по 140 грам соку, чи ... (тут має бути Ваш варіант smile).

Тож якщо Вам сподобалася ідея, просимо підтримати і поширити, твітніть в себе з хештегом #twitterday

Середа, 19 травня 2010 р.
Категорія: Новини

Підписатись на коментарі по RSS

Посібник з Twitter'а для журналістів

На початку травня у Львові в Українській академії друкарства було презентовано посібник «Можливості Twitter для журналістів».

Завдання посібника:
1. Ближче познайомити із сервісом мікроблогінгу Twitter.com, який виріс з формату «sms для Інтернету» і став потужним інструментом, щоб знаходити і поширювати інформацію;
2. Навчити ефективно використовувати можливості Twitter'а у власній медіа-діяльності: разом з Twitter'ом здобувати нових читачів, отримувати свіжі новини і швидко поширювати власні повідомлення, фото, відео- та аудіо-матеріали;
3. Видання посібника здатне спровокувати появу низки нових публікацій і навчальних матеріалів, що сприятимуть грамотному застосуванню нових медіа, зокрема, Twitter.

Посібник розробила команда МГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту Твітер-трансляції президентських виборів 2010, відомого для Інтернет-аудиторії за хештегом #elect_ua.

Далі...

Понеділок, 10 травня 2010 р.
Категорія: Події >> Новини

Підписатись на коментарі по RSS

Публікація в twitter через sms

Сам твітер задумувався, як сервіс через, який можна повідомити своїм дрзям "що ти зараз робиш?"

Це легко зробити сидячи за комп'ютером, ноутбуком чи з мобільного телефону підключеного до інтернету. А як зробити твіт, коли у вас простенький з мінімальними функціями телефон? Або ви у вас безмежне бажання зробити твіт чи навколо вас проходять просто неймовірні події.

Для цього чудово підійде сервіс для публікації твітів через смс t.liqpay.com

Далі...

Середа, 14 квітня 2010 р.

Підписатись на коментарі по RSS
Array