twitter

Twitter в Україні

Цікавинки із твітера та про твітер

До LvivTwEvent #4 10 днів

#lvivtwevent

До зустрічі твітерян у Львові залишилось 10 днів. Це зовсім мало, фактично і не помітимо як вони минуть. Проте ви ще зможете зареєструватись для участі, подати заявку на участь в розділі "140 секунд слави", взяти участь в конкурсі від Молескін в Україні - "Львів в Молескіні", долучитися до конкурсу Твіршів. Кожен конкурс - це нагорода.

На зустрічі, 12:00, 10 квітня, Ресторан “Cafe Cafe”, пл. Яворського, 1, м. Львів, на гостей з інших міст чекає екскурсія, всі зможуть взяти участь в квесті, дізнатись щось нове в розділі презентацій (140 секунд слави), знайти нових друзів і розвіртуалізуватись, відпочити, розважитись, отримати багато позитиву і вражень. Для зареєстрованих учасників буде ряд переваг і бонусів, люди, котрі стосунку до Твітера не мають, потрапити на зустріч не зможуть.

Не пропустіть цю подію. Буде тепло, затишно, комфортно як вдома. Буде драйв, емоції, щастя. А також величезний сюрприз чекає на всіх.

Більше інформації шукайте на lviv.twevent.org.ua та на @lvivtwevent.

Побачимось smile

Четвер, 1 квітня 2010 р.
Категорія: Події >> Новини

Підписатись на коментарі по RSS

Твітер цікавинки

Сайт VoiD.by створив каталог корисного для Твітера. Колекція розділена на такі групи:

 • Каталоги
 • Кнопки, віджети
 • Короткі посилання
 • Мультимедіа
 • Оформлення
 • Плагіни для Wordpress
 • Пошук
 • Різне
 • Сайти про Твітер 
 • Ru сайти і блоги про Твітер
 • Твітер-клієнти
 • Фолловінг
http://void.by/twicatalog/ - допоможе урізноманітнити ваш Твітер.

Далі...

Вівторок, 23 березня 2010 р.
Категорія: Загальне

Підписатись на коментарі по RSS

З днем народження, твітер!

Сьогодні виповнюється чотири роки, як Джек Дорсі, засновник твітера, зробив перший твіт. 

У світі понад 75 міліонів користувачів твітера і серед них більше, як 35 тисяч - українці. На даний момент твітер перетнув позначку в 10 мільярдів твітів. Щосекунди з'являється близько 600 твітів. В 2009 році слово "twitter" стало найпопулярнішим.
Неділя, 21 березня 2010 р.
Категорія: Події >> Новини

Підписатись на коментарі по RSS

Зустріч твітерян у Львові - #lvivtwevent-4

100-й день 2010 року ввійде в історію тим, що у Львові відбудеться вже четверта зустріч твітерян - lvivtwevent.

#lvivtwevent
Організатори обіцяють насичену і шалену програму. А семе велика гра з одночасним відкриттям для себе Львова, подарунки, розваги, цікаві виступи в межах "140 секунд слави", дуже багато музики. В процесі зустрічі будуть фото- і відеозйомки. Результати праці оператора і фотографа побачить весь інтернет. Дехто вже гарантував собі подарунок на зустрічі. Ці дехто 50 перших зареєстрованих учасників lvivtwevent-4, які отримають щось безкоштовне(що саме дізнаємося на зустрічі). Якщо ви не в числі цих 50, то це не значить, що не треба реєструватися. Бо крім чогось  на зустрічі буде мегапозитивний настрій і гарне проведення часу.

Тому не гаючи часу реєструйтеся і позначайте 10 квітня 2010 року синім кольором у своїх календарях.

Також на зустрічі буде цікавий формат презентації себе чи чогось свого "140 секунд слави".

Далі...

Середа, 17 березня 2010 р.
Категорія: Події

Підписатись на коментарі по RSS

За даними Яндекс твітер в Україні за останні півроку збільшився вдвічі

10 березня в Києві відбулася зустріч з представниками команд Яндекс.Новини та Яндекс Пошук по блогах. На зустрічі було оприлюднено останні дані щодо кириличного та українського твітеру.

На даний момент в українському твітері налічується понад 35500 екаунтів. Це вдвічі більше ніж півроку тому і складає 20% від усього кириличного сегменту. Рік тому кількість користувачів, які пишуть українською мовою складала 15%. Зараз ця цифра зібльшилася майже в двічі, а саме 27% користувачів пишуть українською мовою.

5% з усіх українських твітів – це RT, 25% містять у собі твітер-нік. 67% твітів містять посилання, з яких 40% є скороченими посиланнями, а 12% - посиланнями на ЗМІ. Ця статистика є спільною для всього кириличного Твітеру.

Нижче наведена порівняльна статистика для України, Рунету і по-всьому твітеру.

Далі...

П’ятниця, 12 березня 2010 р.
Категорія: Новини

Підписатись на коментарі по RSS

+1 за добру справу

Кожна добра справа заслуговує на винагороду. Кожна нагорода повинна запам'ятатися. А як це зробити? Дуже просто і легко. Тепер модно казати:"+1". Ми часто вживаємо цю фразу для визнання, подяки, пошани. Тепер "+1" можна сказати і в Твітері.

Скажи плюс 1" - це сервіс, стартап, що дозволяє дякувати за добрі справи і пам'ятати, що Вас люблять.

Запитаєте як це все діло працює? А дуже просто. Вистачить до кожного reply-я додати "+1" (без лапок) і сервіс sayplus1.com все відстежить автоматично. Ось приклад подяки:

@wedmid +1 за реанімацію http://twitter.in.ua/ або @G3D +1 молодець що створивhttp://twitter.in.ua/.

На сайті існує система так званих марок чи штапмів, котрі ви отримуєте у "паспорт". Їх додають за те, що ви сказали +1, за допомогу одній людині чи цілому колективу, за заповнену анкету, за фото, тощо.

Як тільки Вам хтось "подякує" в Твітері - Ви отримуєте миттєве тві-повідомлення про цю подію. За всіма подяками слідкує робот. Цей робот навіть ім'я має - Positron.

Тож використовуйте сервіс для подяки гарним людям за добрі вчинки smile +1 ?smile

Вівторок, 19 січня 2010 р.
Категорія: У лабораторії
Теґи:

Підписатись на коментарі по RSS

twitter був на виборах Президента України

Вчора були вибори! Про це я повідомляв у записі "twitter на виборах Президента України".

Цікаво було те, наскільки проявиться себе твітер. І він проявив. Маса повідомлень з хештегом #elect_ua просто таки з шаленою швидкістю появлялися протягом всього дня і вечора.#elect_ua в ТОП-10 так і не вивели. Виходить замало твітили. Яндекс.блоги показує, що досить таки непогано натвітили, ~8000  повідомлень. Можу сказати, що twitter-трансляція виборів 2010 в Україні пройшла вдало. Не у всіх областях долучилися до неї, та сподіваюся в другому турі буде покрита вся Україна.

#elect_ua для мене був просто спортивний інтерес, а от думаю для штабів і журналістів він мав відігравати неабияку роль.

З початком виборів також стартував твітер-екзит-пол на сервісі голосувань twtpoll.com. Над хештегом не мудрував, додав до назви сервісу приставку ex і вийшов #extwtpoll. Якщо чесно, то початкова реакція була дуже слабенька. Я очікував на хоча б, якийсь маленький вірус, та не вийшло. Потім був знайдений спосіб і він трошки поміг, та про це окремо. Також голосувати могли тільки ті, хто вже проголосував. Захисту не було, було тільки прохання. Захист був по IP.

Результати тві-екзит-полу "За кого ви проголосували на виборах президента України?" станом на 20:00Далі...

Понеділок, 18 січня 2010 р.
Категорія: Загальне

Підписатись на коментарі по RSS
Array