twitter

Twitter в Україні

Цікавинки із твітера та про твітер

11.11.11

Навіть ті хто не вірить в магію чисел і звосім не цікавиться нею, не могли не помітити цього дня, зайшовши в твітер. Бо в п'ятиницю 11 листопада твітер просто був переповнений твітами з магічними одиничками. Хтось загадував бажання, хтось просто радів, що не пропустив день чотирьох одиничок чи час шести і цим ділився в мікроблозіsmile.

Twitter ж на основі всіх твітів, які містили 11:11 чи 11.11.11 зробив візуалізацію. Масштаб кожної одинички змінюється в залежності від кількості твітів в даний момент. В результаті створюється хвиля, яка рухається з права на ліво, а також повторні всплески в 11 вечора.

Твітеряни Тернополя і Чернівців відзначили цей день фейсдавном, звісно ж не без одиничок фото

Середа, 16 листопада 2011 р.
Категорія: Новини

Підписатись на коментарі по RSS

Чи потрібен лікарні твітер?

Кілька днів тому в твітері була маленька дискусія, на тему написану в заголовку. Одним з учасників дискусії був Михайло @mvsnotes Сухомлин, який саме і є творцем першого твітер-екаунту обласної лікарні в Україні. Ще працюючи в санепідстанції Михайло разом з дружиною Тетяною @tvnotes Чешко не тільки вели твітер установи, а і змогли налаштувати його для закритого обміну оперативними повідомленнями всередині санепідслужби області.

З самого початку на новій роботі "лікарями твітера"* створено екаунти в соціальних мережах для Днiпропетровської Обласної Клiнiчної Лікарні iм. I.I. Мечникова. Яка мета присутності лікарні в твітері та фейсбуці дивіться на відео.

Сторінка на facebook та твітер @MechnikovaBoln медичного закладу.

* досить часто були випадки, коли саме до Михайла та Тетяни зверталися твітеряни по пораду щодо стану здоров'яsmile

П’ятниця, 11 листопада 2011 р.
Категорія: Персоналії >> Новини

Підписатись на коментарі по RSS

В які соціалки писати?

Twitter, Facebook, LinkedIn, Foursquare... Куди? Велика кількість сервісів, завдяки яким можна поділитися інформацією про те що ви зараз робите, де ви зараз, що думаєте. Але перед тим, як кудись писати, завжди треба подумати, які наслідки можливі і куди б краще було розмістити своє повідомлення. 

Дана схема, не без сарказму, допоможе вам розібратися в такій нелегкій ситуаціїsmile

В кращій якості

Оригінал

Лайкофаг - дослівно «пожирач лайків», «любитель лайків»; людина, якій подобається, коли у відповідь на його повідомлення натискають «I Like!», ставлять плюсики, піднімають карму.

Неділя, 6 листопада 2011 р.
Категорія: Загальне

Підписатись на коментарі по RSS

Українець створив Tweephone з дискового телефону

Програміст з Києва пристосував старий дисковий телефон для відправки повідомлень на Twitter, тим самим створив перший аналоговий клієнт для сервісу мікроблогів. "Одного разу в нас із друзями з'явилась ідея, чому б не зробити так, щоб на старому дисковому телефоні можна було набрати якесь повідомлення і відправляти його", - розповів програміст про свій пристрій на сайті Хабрахабр. За його словами, ідея дати друге життя вінтажному телефонному апарату здалася йому привабливою. "У результаті вийшов Tweephone", - додав він.

Для створення незвичайного гаджета програмісту знадобився старий дисковий телефон, LCD-екран 16x2 рядків і знання платформи Arduino. Для можливості набору символів киянин використовував принцип набору тексту на мобільних телефонах з 12-кнопковою клавіатурою. Наприклад, щоб набрати букву "a", потрібно провернути двійку один раз, а для букви "f" - трійку три рази.

Єдиний недолік Tweephone це те, що в будь-якому випадку через USB-порт його потрібно підключати до персонального комп'ютера. Втім, якщо встановити відповідні плати комунікації, то можна зробити підключення до інтернету через Wi-Fi або GPRS.

Tweephone, як і кожний поважаючий себе твітер-клієнт має екаунт у твітері: @tweephone. Куди і твітить сам з себеsmile

Середа, 2 листопада 2011 р.
Категорія: Новини

Підписатись на коментарі по RSS

250 мільйонів твітів щодня

Рік тому користувачі сервісу твітили 90 мільйонів твітів в день. На початку 2011 - 100 мільйонів. На даний же час в твітері публікується 250 мільйонів твітів щодня, - такі цифри озвучив на саміті Web 2.0 у Сан-Франциско генеральний директор Twitter Dick Costolo. Тобто кожні 6 хвилин в твітер надходить більше мільйона повідомлень. Якби хтось узявся це все читати, він перестав би спати і витратив би не менше восьми років на читання всіх твітів, відправлених за день.

Під час свого інтерв'ю Дік розказав багато інших цікавих фактів.

Кількість авторизацій в твітері в перший же день запуску iOS 5 - 14 жовтня 2011 року - зросла в 3 рази.

На питання, коли користувачі Твітера отримають доступ до повної історії своїх твітів? Костоло припустив, що оскільки третя частина співробітників Twitter раніше працювала в Google, то напевно вони можуть зробити щось подібне. Це тільки питання пріоритетів, і рано чи пізно твітер дійде до моменту, коли користувачі зможуть мати доступ до своїх старих твітів.

Твітер почав з промо-твітів, продовжив промо-трендами, а зараз починає постити рекламу в стрічки користувачів.У перспективі тут з'явиться фото- та відеореклама, але рекламні ролики в таймлайн вставлятися не будуть, обіцяє Костоло. Все це робиться, щоб дозволити використовувати якомога більше різних форматів реклами в залежності від реакції користувачів.

В твітері 100 мільйонів активних користувачів. 50% з них заходять кожного дня. На початку року таких було 30%.

$2.3 мільйона інвестовано в кожного працівника Twitter і $1.6 мільярдів загальні інвестиції. Усього в Twitter працює 700 чоловік.

Twitter готовий ділитися прибутком від реклами з популярними користувачами, а також з тими хто пише цікаві твіти. Хоча модель pay-per-tweet (оплата за твіт) - не головна. Відео

Субота, 22 жовтня 2011 р.
Категорія: Події >> Персоналії >> Новини

Підписатись на коментарі по RSS

Соціальні проблеми учені вивчають через пости в "Твітері"

Найкращий настрій у людей припадає на ранкові години, протягом дня він псується, і тільки ближче до півночі ми знову відчуваємо підйом. Цю та інші тенденції динаміки настроїв жителів усього світу виявили вчені, які вивчили півмільярда постів у "Твітері".

Професор соціології Корнельського університету Майкл Мейсі давно вивчає соціальні проблеми за допомогою "Твітера". Разом зі своїм аспірантом Скоттом Голдер він витратив два роки на те, щоб виявити динаміку емоцій людей по всьому світу. Предметом дослідження стали 509 млн постів "Твітера" (твіти) від 2,4 мільйона користувачів з 84 країн. Головними обмеженнями були кількість твітів від одного користувача (не менше 25) і обов'язкова англійська мова повідомлення, оскільки програма, якою вони обробляли дані, розуміла тільки її.

Ця програма - аналізатор текстів Linguistic Inquiry and Word Count - крім усього іншого, вміє відрізняти позитивні емоції (ентузіазм, радість, активність, жвавість розуму і т. д.) від негативних (засмучення, страх, гнів, почуття провини, огиду і т. д.). 

Так, була науково підтверджена приказка "понеділок - день важкий". Дійсно, на початку тижня негативні емоції виявилися сильні, а у вихідні людей переповнювали емоції позитивні, так що, судячи з "Твітеру", виходить, що в середньому люди не дуже люблять працювати.Далі...

Четвер, 20 жовтня 2011 р.
Категорія: Новини

Підписатись на коментарі по RSS

#IFtwevent відбувся. Мрії, думки, враження.

24-25 вересня в Івано-Франківську проходив цікавий, неординарний захід - #IFtwevent або Твітер-баркемп* по-франківськи, на який приїхали понад 80 учасників з усієї України. Вони слухали цікаві доповіді, дискутували, знайомились між собою, пили запашну каву, спілкувались, пізнавали й дізнавались, знайомились з Івано-Франківськом. Гасло заходу – "Знайомтесь, це моя мрія!". Чи не кожен учасник привіз свою мрію, щоб поділитись з нею. Як зазначив у своєму блозі Володимир Росіцький (Vovanada) "Більшість твітерян мріє про якісь матеріальні речі чи покращення професійних навиків." Також Володимир каже, що чимало мрій туристичних (про мандри світом) і це добре.

В суботу ввечері в "Гармидері" молодий етно-гурт "Ойкумена" зі Львова своєю експресивністю нікого не залишив байдушим. Від мелодії української бандури, стукоту африканських барабанів, співу та неймовірно сильного голосу вокалістки Блер по тілу бігали мурахи. Було справді добре. А одразу за Окуменою емоційний драйв підхопив івано-франківський "Інший світ" з акустичною програмою, яка запалює серця.

А знаний на Івано-Франківщині краєзнавець Михайло Головатий на другий день події, в неділю, розповів гостям про найцікавіше з історії нашого міста, й на завершення екскурсії подарував найуважнішим слухачам книги свого авторства – "200 вулиць Івано-Франківська". Від оргкомітету цієї події щиро висловлюємо ВЕЛИКУ подяку усім спонсорам й тим, хто допомагав організувати нам цю чудову подію!

Сайт заходу, де ви можете докладно почитати про все, що стосується #IFtwevent.

Запрошуємо вас на наступний #IFtwevent через рік! smile

Анатолій Мельник

відповідальний за проведення заходу

фото Тараса Демчука

Субота, 1 жовтня 2011 р.
Категорія: Події
Теґи:

Підписатись на коментарі по RSS
Array