11.11.11
Навіть ті хто не вірить в магію чисел і звосім не цікавиться нею, не могли не помітити цього дня, зайшовши в твітер. Бо в п'ятиницю 11 листопада твітер просто був переповнений твітами з магічними одиничками. Хтось загадував бажання, хтось просто радів, що не пропустив день чотирьох одиничок чи час шести і цим ділився в мікроблозі.
Twitter ж на основі всіх твітів, які містили 11:11 чи 11.11.11 зробив візуалізацію. Масштаб кожної одинички змінюється в залежності від кількості твітів в даний момент. В результаті створюється хвиля, яка рухається з права на ліво, а також повторні всплески в 11 вечора.
Твітеряни Тернополя і Чернівців відзначили цей день фейсдавном, звісно ж не без одиничок фото
Чи потрібен лікарні твітер?
Кілька днів тому в твітері була маленька дискусія, на тему написану в заголовку. Одним з учасників дискусії був Михайло @mvsnotes Сухомлин, який саме і є творцем першого твітер-екаунту обласної лікарні в Україні. Ще працюючи в санепідстанції Михайло разом з дружиною Тетяною @tvnotes Чешко не тільки вели твітер установи, а і змогли налаштувати його для закритого обміну оперативними повідомленнями всередині санепідслужби області.
З самого початку на новій роботі "лікарями твітера"* створено екаунти в соціальних мережах для Днiпропетровської Обласної Клiнiчної Лікарні iм. I.I. Мечникова. Яка мета присутності лікарні в твітері та фейсбуці дивіться на відео.
Сторінка на facebook та твітер @MechnikovaBoln медичного закладу.
* досить часто були випадки, коли саме до Михайла та Тетяни зверталися твітеряни по пораду щодо стану здоров'я