twitter

Twitter в Україні

Цікавинки із твітера та про твітер

Twitter тестує нові сторінки профілів

Як повідомляє Mashable твітер тестує фейсбукоподібні сторінки профілів, на сторінці профілю користувача присутнє поле вводу з якого можна одразу написати публічне повідомлення(реплай) користувачу.

Така фейсбукоподібна сторінка профілю допомагатиме новим корстувачам швидше розібратися в твітері не вникаючи як правильно згадувати інших користувачів твітера в повідомленнях.

Також я вважаю що такий формат профілю сприятиме більшій комунікації між твітерянами. Наразі такиі профілі появилися в невеликої кількості користувачів

   

Середа, 6 липня 2011 р.
Категорія: Новини
Теґи:

Підписатись на коментарі по RSS

Бій Кличко проти Хея через призму твітера

Хлопці з соціальної агенції «1000 heads» проаналізували багато даних з бою Кличко проти Хея і створили чудову інфографіку: Кличко проти Хея. Дизайн зробили @thisislethal. На передодні бою твітер був на боці Хея (68% відсотків згадок про бій були про майбутню перемогу Хея з проаналізованих 22 тисяч твітів), проте експерти були на боці Володимира Кличка. Правда на кінець поєдинку на 44% зменшилися позитивні згадки про Девіда Хея, в той час як позитивних згадок про Володимира Кличка стало на 12% більше.  

Скоріш за все в своєму аналізі «1000 heads» не включали україно та російськомовних твітів, хоча думаю згадки з хештегом все таки враховувалися. 

Переклад основних пунктів інфографіки зробив @mrpetruccio.

Інфографіка бою Кличко проти Хея

Вівторок, 5 липня 2011 р.
Категорія: Новини

Підписатись на коментарі по RSS

Твітер @foxnewspolitics зламали і написали про смерть Обами #obamadead

Як повідомляє сайт TechCrunch твітер акаунт @foxnewspolitics зламали і написали про смерть Обами #obamadead. Ці повідомлення станом на зараз і далі можна спостерізати в них на сторінці @foxnewspolitics.

Хочеться зазначити що @foxnewspolitics є підтвердженим твітер акаунтом компанії FoxNews і має більше 33 тисяч фоловерів. Фальшиве повідомлення про смерть Обами:

«BREAKING NEWS: President @BarackObama assassinated, 2 gunshot wounds have proved too much. It's a sad 4th for #america. #obamadead RIP» 

було перетвічено більше ста разів

Понеділок, 4 липня 2011 р.
Категорія: Новини
Теґи:

Підписатись на коментарі по RSS

Virgin America назвала свій новий літак хештегом #nerdbird

Американський авіаперевізник Virgin America (@VirginAmerica) назвав свій 39 літак Airbus A320 твітер хештегом #nerdbird. Це перший в світі літак названий хештегом. Трактувати назву літака можна як «пташка для ботанів», назва вибрана спеціально, адже літак курсуватиме рейсом з Сан Франциско до Бостона, котрим часто літають по справах технарі (ботани). 

За матеріалами Mashable

Субота, 18 червня 2011 р.
Категорія: Новини
Теґи:

Підписатись на коментарі по RSS

#twitterday 2011

Минулого року було запропоновано святкувати 140-ий день року, як день твітера. Цього року також пропонуємо відсвяткувати День твітера, зібравшись ввечері після роботи з твітердрузями в затишній кафешці і за кухлем кави згадати попередній рік в твітері.

П’ятниця, 20 травня 2011 р.
Категорія: Новини

Підписатись на коментарі по RSS

В Твітері 200 мільйонів користувачів

28 квітня на конференції Guardian Activate 2011 в Нью Йорку віце президент по міжнародній стратегії твітера Катьє Стентон заявила що зараз в твітері налічується 200 мільйонів користувачів, а також що 70% трафіку твітера йде на зі Сполучених Штатів. Близько 25% трафіку з Японії. 40% всіх твітів відправляються з мобільних телефонів.

В кінці березня, коли в твітері було зареєстровано 175 мільйонів користувачів, за дослідженнями Business Insider, лише 56 мільйонів користувачів слідкували за 8 і більше твітер акаунтами, стільки ж не фоловило нікого. 38 мільйонів слідкувало за 16 акаунтами, 12 мільйонів фоловило 64 і більше. І лише 1,5 мільйона фоловить 512 і більше акаунтів.

Read more: http://www.businessinsider.com/chart-of-the-day-how-many-users-does-twitter-really-have-2011-3#ixzz1KwkmmMcN

Нагадаємо, що з березня 2011 року в середньому щодня в твітері реєструються пів мільйона користувачів.

За матеріалами RedWriteWeb

Субота, 30 квітня 2011 р.
Категорія: Новини
Теґи:

Підписатись на коментарі по RSS

Четверта зустріч твітерян в Ужгороді

Соціальні медіа займають все більше місця в сучасному світі. Вконтакте, Facebook, Twitter – тепер все більше людей реєструються на цих сайтах. Великою популярністю користується Twitter. Користувачі цього сервісу є і найбільш активними. Серед твітерян популярні різного роду зустрічі. Одна з таких пройде 30 квітня в Ужгороді.

В Ужгороді #uzhtwevent проходитиме вже вчетверте. Від попередніх зустрічей івент трохи відрізнятиметься, тепер до вже звичного формату посиденьок #uzhtwevent додається ще і баркемп, який буде проводитися в Ужгороді вперше.

БарКемп (англ. BarCamp) — неформальні, демократичні, відкриті інтерактивні зустрічі людей, метою яких є інтеграція середовища, обмін досвідом і ідеями, а також добрий відпочинок. Весь матеріал надається самими учасниками.

Тві-Баркемп #uzhtwevent буде цікавий, як і старожилам твітеру, так і тим хто тільки починає знайомитися з мікроблогінгом.

Тема баркемпу – твітер і все, що з ним пов`язано. Твітер і журналістика, твітер і політика, реклама в твітері, ефективне використання твітера як в особистих цілях, так і для бізнесу.

Баркемп не замінюватиме #uzhtwevent, він тільки доповнить його. Тому після баркемпу відбудеться вечірка в уже звичному форматі попередніх зустрічей #uzhtwevent з конкурсами і розвагами. За новинами слідкуйте на сайті uzhgorod.twevent.org.ua, а також в твітері @uzhtwevent.

Дата проведення четвертого #uzhtwevent 30 квітня обрана не випадково. Саме в кінці квітня тішать своїм цвітінням сакури – дерева, які є візитною карткою Ужгорода, а також 1-2 травня проходитиме фестиваль вже принади Закарпаття – вина: “Сонячний напій”. Таким чином учасники зможуть не тільки відвідати ужтвівент, а і цікаво провести травневі вихідні пізнавши всю красу міста Ужгород.

Понеділок, 4 квітня 2011 р.
Категорія: Події >> Новини

Підписатись на коментарі по RSS
Array