twitter

Twitter в Україні

Цікавинки із твітера та про твітер

100 твітер порад за 15 хвилин

До Вашої уваги відеопрезентація із 100 порад, правда вони йдуть англійською мовою але все наглядно і просто, тож зрозуміти легко. Поради дає Dan Hollings, спеціаліст з інтернет-маркетингу, досить відома особистість в свої справі. Але в нашому випадку, Ден є просто фанатиком Твітера і для цієї мети створив сайт із серії "How to" - www.TwittinSecrets.com

Twitter в цифрах презентація від @raffi

Відео сформоване зі слайдів статистики по твітеру від твітер користувача @raffi котрі він демонстрував на @TwitterU в Берклі 9 вересня 2010.

П’ятниця, 25 лютого 2011 р.
Категорія: Новини

Підписатись на коментарі по RSS

Що таке ReTweet?

The Twitter Translation Center
Retweet - дублювання, перепост повідомлення іншого користувача. Після ретвіту повідомлення буде видно усім вашим фоловерам. 

Ретвіти бувають двох видів класичний і новий. Класичний ретвіт був придуманий самими ж користувачами для позначення продубльованих повідомлень. Позначення ретвітів є різні. Найпопулярніший це "RT": RT @%username автора% %текст повідомлення%. Також можна ретвітити вказавши в кінці автора повідомлення за допомогою /via. /by - посилання на самого першого автора при багатьох ретвітах. Щоб зробити класичний ретвіт необхідно скопіювати повідомлення. Щоб полегшити процес ретвіту в усіх клієнтах для твітера дана функція автоматизованою. А з часом і сам twitter.com додав можливість ретвітити - це і є новим ретвітом. Перевага класичного ретвіта, що ви може додати свій.

Далі про новий ретвіт + опитування

П’ятниця, 18 лютого 2011 р.

Підписатись на коментарі по RSS

Twitter запустив центр перекладу

The Twitter Translation Center
Twitter запустив "The Twitter Translation Center" - центр перекладу твітера. За допомогою даного ресурсу користувачі самі зможуть перекладати веб-інтерфейс твітера на інші мови. Крім веб-інтерфейсу для перекладу доступні мобільна версія твітера, довідка, твітер для бізнесу, а також додатки для android, iPhone та iPad.

На даний момент твітер доступний англійською, французькою, німецькою, італійською, японською, корейською та іспанською мовами. До центру перекладу внесені всі мови на яких доступний веб-інтерфейс, а також індонезійська, російська і турецька. Будь-який користувач ввійшовши через свій твітер-екаунт може долучитися до перекладу. Можна пропонувати свій варіант або голосувати за вже запропоновані варіанти перекладу.

Щодо української мови нічого не повідомляється, але ви можете пришвидшити її появу долучившись до голосування http://bit.ly/gZvtob. Достаньо вказати свій нік і мову.


Підписатись на коментарі по RSS

Новий додаток до Google Chrome - робимо Твітер зручнішим

Вчора, 9 лютого 2011 року, було запущено новий додаток для Google Chrome, що дозволяє зробити використання веб-інтерфейсу Твітер ефективніше. Це My6sense для Twitter. Воно використовує технології визначення цікавих вам твітів і дозволяє виводити їх в окремій вкладці Твітера. Замість того, щоб читати тисячі повсякденних твітів, my6sense вибирає повідомлення для читання, грунтуючись на ваших попередніх реакціях. До речі, цей механізм працює просто відмінно і особливо стане в нагоді хлопцям, що захоплюються массфолловінгом. 
My6sense для Twitter має чотири опції фільтра, дозволяючи показувати найбільш актуальні твіти за останні 6, 12, 24 і 48 годин. Твіти при цьому, як заявляє розробник, розташовуються по релевантності.Також можна віддавати перевагу твітам з посиланнями або без них.
Сам додаток показує дуже гарні результати, але трапляються й помилки. Нічого дивного в цьому немає - чим довше ви будете користуватися цим додатком, тим кращі результати він буде демонструвати. Далі...

Четвер, 10 лютого 2011 р.
Категорія: У лабораторії

Підписатись на коментарі по RSS

УкрТвіт на Shorty Awards

Звернення організаторів твітер-баркемпу "УкрТвіт-2011". 
Друзі, ми вирішили номінувати нашу з вами зустріч на знамениту нагороду - Shorty Awards. Навіщо, запитаєте ви? А тому, що ми, як і ви, любимо використовувати у своєму житті і роботі сучасні сервіси та слідувати модним тенденціям. І, раз вже ми робимо УкрТвіт-2011, чому б не взяти участь у найвідомішому твітер-змаганні - Shorty Awards smile

Чому ми повинні перемогти? Та тому, що ми створюємо - створюємо завдяки вам, друзі - наймасштабнішу зустріч твітерян в нашій країні, а наші гості з сусідніх держав допомагають цю зустріч зробити більш насиченою, цікавішою, пізнавальною. Чудова причина для перемоги на Shorty Awards! 

Детальніше про Shorty Awards можна почитати на сайті Shorty Awards, а тут я вам трохи розповім, як правильно голосувати за насДалі...

Вівторок, 8 лютого 2011 р.
Категорія: Події

Підписатись на коментарі по RSS

Twitter і браузери: Google Chrome

Для того, щоб потрапити на twitter.com нам потрібний браузер. Браузерний варіант твітера безперечно функціональний, але не завжди може задовільняти наші потреби, а деколи функціонал навіть буває надлишковий.

Розпочинаємо рубрику "Twitter і браузери" завдяки, якій ви зможете підібрати додаток чи знайти рішення для ефективнішого використання твітера. Першим буде Google Chrome, а саме підбірка розширень до нього. 

Підписатись на коментарі по RSS
Array