100 твітер порад за 15 хвилин
Twitter в цифрах презентація від @raffi
Відео сформоване зі слайдів статистики по твітеру від твітер користувача @raffi котрі він демонстрував на @TwitterU в Берклі 9 вересня 2010.
Відео сформоване зі слайдів статистики по твітеру від твітер користувача @raffi котрі він демонстрував на @TwitterU в Берклі 9 вересня 2010.
Ретвіти бувають двох видів класичний і новий. Класичний ретвіт був придуманий самими ж користувачами для позначення продубльованих повідомлень. Позначення ретвітів є різні. Найпопулярніший це "RT": RT @%username автора% %текст повідомлення%. Також можна ретвітити вказавши в кінці автора повідомлення за допомогою /via. /by - посилання на самого першого автора при багатьох ретвітах. Щоб зробити класичний ретвіт необхідно скопіювати повідомлення. Щоб полегшити процес ретвіту в усіх клієнтах для твітера дана функція автоматизованою. А з часом і сам twitter.com додав можливість ретвітити - це і є новим ретвітом. Перевага класичного ретвіта, що ви може додати свій.
Далі про новий ретвіт + опитування
На даний момент твітер доступний англійською, французькою, німецькою, італійською, японською, корейською та іспанською мовами. До центру перекладу внесені всі мови на яких доступний веб-інтерфейс, а також індонезійська, російська і турецька. Будь-який користувач ввійшовши через свій твітер-екаунт може долучитися до перекладу. Можна пропонувати свій варіант або голосувати за вже запропоновані варіанти перекладу.
Щодо української мови нічого не повідомляється, але ви можете пришвидшити її появу долучившись до голосування http://bit.ly/gZvtob. Достаньо вказати свій нік і мову.
Чому ми повинні перемогти? Та тому, що ми створюємо - створюємо завдяки вам, друзі - наймасштабнішу зустріч твітерян в нашій країні, а наші гості з сусідніх держав допомагають цю зустріч зробити більш насиченою, цікавішою, пізнавальною. Чудова причина для перемоги на Shorty Awards!
Детальніше про Shorty Awards можна почитати на сайті Shorty Awards, а тут я вам трохи розповім, як правильно голосувати за насДалі...
Для того, щоб потрапити на twitter.com нам потрібний браузер. Браузерний варіант твітера безперечно функціональний, але не завжди може задовільняти наші потреби, а деколи функціонал навіть буває надлишковий.